NASZE PLANY NA LISTOPAD I GRUDZIEŃ

- 08.-09.11. ŚWIĘTUJEMY NIEPODLEGŁOŚĆ
- 14.11. KODOWANIE NA DYWANIE
- 22.11. THANKSGIVING DAY
- 30.11. WRÓŻYMY, CZARUJEMY...
- 06.12. MIKOŁAJKI
- 12.12. PIŻAMOWY DZIEŃ
- 18.12. WYCIECZKA DO FABRYKI BOMBEK
- 19-20.12. ŚWIĄTECZNE PRZYGOTOWANIA
- 21.12. HEJ KOLĘDA, KOLĘDA!
- 31.12. SYLWESTROWE SZALEŃSTWO
ORAZ:
- STORY TALES – NOWA LEGOPRZYGODA
- UDZIAŁ W AKCJACH CHARYTATYWNYCH
- KINO DLA DUŻYCH I MAŁYCH
- POMIAR WZROSTU I WAGI W RAMACH PROGRAMU PROFILAKTYKI ZDROWOTNEJ
- SPACERY TEMATYCZNE ZWIĄZANE Z MIESIĘCZNYM PLANEM ZAJĘĆ


szlaczek SMYK


SMYKI Z GRUPY 4 WZIĘŁY UDZIAŁ W MIEJSKICH OBCHODACH ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI DLA PRZEDSZKOLAKÓW.


szlaczek SMYK

ZA TWORZENIE NOWEJ JAKOŚCI W EDUKACJI NASZA PANI DYREKTOR ZOSTAŁA UHONOROWANA PRESTIŻOWĄ NAGRODĄ LADY BUSINESS AWARDS, KTÓRĄ ODEBRAŁA W CZASIE UROCZYSTEJ GALI ZORGANIZOWANEJ W GALERII BAGATELLE W WARSZAWIE. W KAPITULE KONKURSOWEJ ZNALAZŁY SIĘ M.IN. EMILIA BARTOSIEWICZ I JAGA HUPAŁO.
materiał portalu ladybusiness.pl>>


szlaczek SMYK


W RAMACH NOWEJ EDUKACYJNEJ PRZYGODY NASZE PRZEDSZKOLAKI TESTOWAŁY MOŻLIWOŚCI JAKIE DAJE ZABAWA Z DYWANEM INTERAKTYWNYM.


szlaczek SMYK


JUŻ WKRÓTCE NASZE ZASOBY LEGO EDUCATION WZBOGACĄ SIĘ O NOWE ZESTAWY, KTÓRE ROZWIJAJĄ KREATYWNOŚĆ ORAZ WYOBRAŹNIĘ PODCZAS OPOWIADANIA I TWORZENIA HISTORYJEK. KLOCKI StoryTales ZOSTAŁY STWORZONE Z MYŚLĄ O NAUCZANIU ZASAD STORYTELLING'u ORAZ ROZWOJU KOMPETENCJI JĘZYKOWYCH.


szlaczek SMYK


NASZE SMYKI WZIĘŁY UDZIAŁ W SPEKTAKLU PT „ JA TEŻ POTRAFIĘ POMÓC”, W RAMACH KTÓREGO POZNAŁY PODSTAWY UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY ORAZ W WIDOWISKU MULTIMEDIALNYM „DOKTOR DOLITTLE I JEGO ZWIERZĘTA”.


szlaczek SMYK


NASI ZERÓWKOWICZE WZIĘLI UDZIAŁ W IV GRZE MIEJSKIEJ ZORGANIZOWANEJ PRZEZ PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 7 ORAZ KOŁO PRZEWODNIKÓW PRZY ŚWIĘTOKRZYSKIM ODDZIALE PTTK.


szlaczek SMYK


ŚWIĘTUJEMY OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA!!!


szlaczek SMYK


NASZE PLANY NA WRZESIEŃ I PAŹDZIERNIK:

- 03.09. SMYKI NA START!
- 13.09. DZIEŃ DOBREGO SŁOWA
- 20.09. OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA
- 25.09. AKADEMIA WYOBRAŹNI
- 27.09. WYCIECZKA DO „MAGICZNYCH OGRODÓW”
- 04.10. ZAMIENIAMY SIĘ SALAMI
- 08.10.-12.10. PROJEKT „INTERNATIONAL KINDERGARTEN”
- 18.10. TEATRZYK PT. "JA TEŻ POTRAFIĘ POMÓC"
- 25.10. BABY, BABKI, BABECZKI
- 31.10. PUMPKIN DAY
ORAZ:
- CYKL ZAJĘĆ „BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK”
- AKCJA „INTERAKTYWNA PRZYGODA”
- UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKICH PROJEKTACH
- DIAGNOZA LOGOPEDYCZNA W RAMACH PROGRAMU PROFILAKTYKI ZDROWOTNEJ
- SPACERY I WYCIECZKI TEMATYCZNE ZWIĄZANE Z MIESIĘCZNYM PLANEM ZAJĘĆ


szlaczek SMYK

 

MIŁO NAM POINFORMOWAĆ, ŻE DZIĘKI ZAANGAŻOWANIU CAŁEGO ZESPOŁU, CODZIENNEJ PRACY I JEJ EFEKTACH ZOSTALIŚMY WYRÓŻNIENI TYTUŁEM PLACÓWKI PATRONACKIEJ MIĘDZYNARODOWEGO PROGRAMU POWSZECHNEJ DWUJĘZYCZNOŚCI "DWUJĘZYCZNE DZIECI".
szlaczek SMYK


WYJĄTKOWO NIE W OGRODZIE, ALE JAK ZAWSZE ZE SŁONECZNYM UŚMIECHEM I PEŁNI ENERGII ROZPOCZĘLIŚMY NOWY ROK SZKOLNY!


szlaczek SMYK


NASZE PRZEDSZKOLE ZOSTAŁO NAGRODZONE PRZEZ EUROPEJSKIE CENTRUM NADZORU CERTYFIKATEM JAKOŚCI ZA WYSOKI STANDARD ŚWIADCZONYCH USŁUG. DZIĘKUJEMY!
szlaczek SMYK


ZAPRASZAMY DO PRZECZYTANIA WYWIADU O NASZYCH POCZĄTKACH, TYM CO DLA NAS WAŻNE, NASZYCH DZIAŁANIACH, OSIĄGNIĘCIACH I PLANACH.
materiał Wiadomości Świętokrzyskich>>


szlaczek SMYK


NASZA PANI DYREKTOR ZOSTAŁA ODZNACZONA PRZEZ RZECZNIKA PRAW DZIECZKA ODZNAKĄ HONOROWĄ ZA ZASŁUGI DLA OCHRONY PRAW DZIECKA - INFANTIS DIGNITATIS DEFENSORI.
informacje o odznaczeniu>>
szlaczek SMYK


NASZE SMYKI WZIĘŁY UDZIAŁ W XV JUBILEUSZOWYM EKOLOGICZNYM HAPPENINGU PRZEDSZKOLAKÓW - POCHÓD "ZIELONYCH" ZORGANIZOWANYM PRZEZ PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 19. WYDARZENIE ODBYŁO SIĘ POD HASŁEM "WALKA Z ZANIECZYSZCZENIEM PLANETY PLASTIKOWYMI ODPADAMI".
materiał OstrowiecNews>>


szlaczek SMYK


NASI ZERÓWKOWICZE ODWIEDZILI TEATR KUBUŚ I MUZEUM DIALOGU KULTUR W KIELCACH.


szlaczek SMYK


NA ZAPROSZENIE UCZNIÓW PAŃSTWOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ NASZE SMYKI WYSŁUCHAŁY KONCERTU INSTRUMENTALNEGO.


szlaczek SMYK


NASZE SMYKI OBEJRZAŁY W KINIE ETIUDA SPEKTAKL PT. "KUBA I BUBA" W WYKONANIU AKTORÓW TEATRU WSPÓŁCZESNEGO W KRAKOWIE.


szlaczek SMYK


KILKUDZIESIĘCIU RODZICÓW PRZYJĘŁO NASZE ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KOLOROWYCH, RODZINNYCH WARSZTATACH, W CZASIE KTÓRYCH POWSTAŁY NIEPOWTARZALNE ŚWIĄTECZNE OZDOBY.


szlaczek SMYK


NASZE SMYKI WZIĘŁY UDZIAŁ W IV PREZENTACJACH TEATRALNYCH "BAWIMY SIĘ W TEATR" ZORGANIZOWANYCH PRZEZ PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 15.


szlaczek SMYK


W MAGAZYNIE "Z KLASĄ" NR 01(09)/2018 UKAZAŁ SIĘ WYWIAD Z DYREKTOREM NASZEGO PRZEDSZKOLA.
link do materiału>>


szlaczek SMYK


ODWIEDZILI NAS PRZEDSTAWICIELE GRUPY MAC - EDUKACJA, TECHNOLOGIE, DYDAKTYKA Z DZIAŁU KOMUNIKACJI MARKETINGOWEJ PR ORAZ DZIAŁU ODPOWIEDZIALNEGO ZA WDRAŻANIE INNOWACYJNYCH POMOCY EDUKACYJNYCH. NASI GOŚCI MIELI OKAZJĘ ZOBACZYĆ PROGRAMOWANIE W PRZEDSZKOLU Z UŻYCIEM ROBOTA PHOTON, KTÓREGO WDRAŻALI DO POLSKIEJ EDUKACJI ORAZ ROZWIĄZANIA LEGO EDUCATION.
materiał Lokalna.TV>>


szlaczek SMYK


NASZE PRZEDSZKOLAKI WZIĘŁY UDZIAŁ W VII PREZENTACJACH ARTYSTYCZNYCH "EKO PIOSENKA" ZORGANIZAOWANYCH PRZEZ PRZEDSZKOLE NR 12.


szlaczek SMYK


NA NASZE SMYKI CZEKA NOWE LEGO-WYZWANIE, KTÓRE BAZUJE NA NATURALNEJ CIEKAWOŚCI KAŻDEGO DZIECKA I PRZYBLIŻA PODSTAWY ŚWIATA WCZESNEJ NAUKI, TECHNOLOGII, INŻYNIERII, SZTUKI I MATEMATYKI (STEAM).
materiał PAP>>


szlaczek SMYK


IDEA OD PRZEDSZKOLA DO LICEUM I STWORZONY PRZEZ NAS KOMPLEKS EDUKACYJNY ZOSTAŁ NOMINOWANY DO "ŚWIĘTOKRZYSKIEJ VICTORII" - NAGRODY MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO.
materiał Urzędu Marszałkowskiego>>
materiał wyborcza.pl>>
szlaczek SMYK


NASZE SMYKI WZIĘŁY UDZIAŁ W PRZEGLĄDZIE ARTYSTYCZNYM "HEJ GÓRY, MOJE GÓRY" ZORGANIZOWANYM PRZEZ PRZEDSZKOLE NR 19.


szlaczek SMYK


W TYM ROKU MIJA JUŻ TRZY LATA OD ZAKUPU PIERWSZEGO ZESTAWU, A ROZWIĄZANIA LEGO EDUCATION SPODOBAŁY SIĘ TAK BARDZO, ŻE STAŁY SIĘ NIEODŁĄCZNYM ELEMENTEM NASZEJ PRACY NA WSZYSTKICH ETAPACH KSZTAŁCENIA.
szlaczek SMYK


PRACE NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW I UCZNIÓW ZOSTAŁY PRZEKAZANE NA BAL CHARYTATYWNY "POMOC MA MOC". DOCHÓD Z LICYTACJI ZASILIŁ KONTO SCHRONISKA DLA ZWIERZĄT.


szlaczek SMYK


W RAMACH KOLEJNEGO MIĘDZYNARODOWEGO PROGRAMU ZAJĘCIA JĘZYKA ANGIELSKIEGO W NASZYM PRZEDSZKOLU PROWADZĄ SAMUEL KIRAKOSYAN Z ARMENII, ASLI MARASLI I CUMA SARI Z TURCJI, LUCA PROCEDDA Z WŁOCH ORAZ YULIIA TSYBAN Z UKRAINY.


szlaczek SMYK


RYSUNEK BUDYNKU, W KTÓRYM POWSTAŁO NASZE PRZEDSZKOLE, A TYM SAMYM ROZPOCZĘŁA SIĘ NASZA DROGA "OD PRZEDSZKOLA DO LICEUM" ORAZ SIEDZIBA NASZYCH SZKÓŁ (BUDYNEK A) ZNALAZŁY SIĘ W ALBUMIE TADEUSZA KURKA "OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI. PORTRET MIASTA".
materiał OstrowiecNews>>


szlaczek SMYK


W ŚWIATOWYM DNIU KUBUSIA PUCHATKA NASZE PRZEDSZKOLE ODWIEDZIŁA TELEWIZJA PYTAJĄC SMYKI O PRZYGODY I PRZYJACIÓŁ MISIA ZE STUMILOWEGO LASU.
materiał Lokalna.TV>>


szlaczek SMYK


NASZA PANI DYREKTOR ZOSTAŁA OSOBOWOŚCIĄ ROKU 2018  W PROGRAMIE POLSKIE ORŁY BIZNESU. NAGRODA PRZYZNAWANA JEST OSOBOM  WYRÓŻNIAJĄCYM SIĘ NAJWYŻSZYMI ZASADAMI ETYCZNYMI ORAZ WYBITNYMI OSIĄGNIĘCIAMI I ZASŁUGAMI NA RZECZ ROZWOJU SWOJEGO PRZEDSIĘBIORSTWA.
szlaczek SMYK


NASZE SMYKI WZIĘŁY UDZIAŁ W NAGRANIU SPOTU REKLAMOWEGO NOWYCH PODRĘCZNIKÓW "OLEK I ADA" WYDAWNICTWA MAC EDUKACJA.


szlaczek SMYK


NASZE PRZEDSZKOLAKI PRZYGOTOWAŁY PROGRAM ARTYSTYCZNY "ŚWIĄTECZNY POCIĄG" PODSUMOWUJĄCY BOŻONARODZENIOWE PRZYGOTOWANIA. SPOTKANIE PRZY CHOINCE ZGROMADZIŁO RODZICÓW, DZIADKÓW ORAZ INNYCH GOŚCI, KTÓRZY WSPÓLNIE ZAŚPIEWALI DLA NASZYCH SMYKÓW "JEST TAKI DZIEŃ".


 szlaczek SMYK


W NASZYM PRZEDSZKOLU WSZĘDZIE CZUĆ ŚWIĄTECZNĄ ATMOSFERĘ. KLIMATU DODAJĄ DEKORACJE. W TYM ROKU SZCZEGÓLNIE ZACHWYCAŁY CHOINKI WYKONANE M.IN. Z PUSZEK, DREWNA I PAPIERU. EFEKTY NASZEJ WSPÓLNEJ PRACY I ZAANGAŻOWANIA ZOSTAŁY DOCENIONE PRZEZ "PRZEDSZKOLNE ABC", OGÓLNOPOLSKI PORTAL PROMUJĄCY DOBRE PRAKTYKI DOTYCZĄCE WSPIERANIA ROZWOJU DZIECI.


szlaczek SMYK


SŁODYCZE ZGROMADZONE W TEGOROCZNEJ ŚWIĄTECZNEJ ZBIÓRCE ZOSTAŁY PRZEKAZANE DLA DZIECI Z DOMU DZIECKA W MAŁACHOWIE ORAZ PODOPIECZNYCH DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ NA OS. SŁONECZNE.


szlaczek SMYKNA OGÓLNOPOLSKIM PORTALU LADY BUSINESS UKAZAŁ SIĘ WYWIAD O ŻYCIU PRYWATNYM I ZAWODOWYM Z DYREKTOREM NASZEGO PRZEDSZKOLA. REDAKTOR NACZELNA PORTALU - EMILIA BARTOSIEWICZ ROZMOWĘ SKOMENTOWAŁA W NASTĘPUJĄCY SPOSÓB: "To jeden z wywiadów z cyklu Tell Your Story, który będzie długo w mojej pamięci, dojrzały, szczery i pełen pięknych spostrzeżeń. Kinga Wnuk - założycielka i dyrektor szkół i przedszkola, wizjonerka, w swoim słowniku słowo "odwaga" ma napisane wielkimi literami. Polecam przeczytajcie!
materiał portalu ladybusiness.pl>>


szlaczek SMYK


MIKOŁAJKOWA NIESPODZIANKA DLA SMYKÓW, EDUKACYJNY ROBOT PHOTON, ZADOMOWIŁ SIĘ W NASZYM PRZEDSZKOLU. OTRZYMAŁ IMIĘ SMYKUŚ I WPROWADZI NAS W PRZYGODĘ Z PROGRAMOWANIEM!
materiał OstrowiecNews>>


szlaczek SMYK


PROGRAM NAUCZANIA DWUJĘZYCZNEGO TO TAKŻE POZNANIE KULTURY KRAJÓW ANGLOJĘZYCZNYCH. W TYM CELU ORGANIZUJEMY WYDARZENIA TEMATYCZNE TAKIE JAK DZIEŃ SZKOCKI, DZIEŃ ŚWIĘTEGO PATRYKA, HALLOWEEN, ŚWIĘTO DZIĘKCZYNIENIA I INNE, W KTÓRYCH NASZE SMYKI BARDZO CHĘTNIE UCZESTNICZĄ.


szlaczek SMYK


W ŚWIATOWYM DNIU PLUSZOWEGO MISIA WZIĘLIŚMY UDZIAŁ W MISIOWYM PRZEGLĄDZIE "W RYTMIE ROCK&ROLLA".
materiał Lokalna.TV>>


szlaczek SMYK


NASZE PRZEDSZKOLE PRZYŁĄCZYŁO SIĘ DO PRÓBY POBICIA REKORDU POLSKI NA NAJWIĘKSZĄ LICZBĘ LISTÓW DO ŚW. MIKOŁAJA ORGANIZOWANEJ PRZEZ KOMPLEKS ŚWIĘTOKRZYSKA POLANA.


 szlaczek SMYK


NASZA PRACA ZOSTAŁA NAGRODZONA ZNAKIEM JAKOŚCI "NASZE DOBRE ŚWIĘTOKRZYSKIE", DEDYKOWANYM NAJLEPSZYM PRODUKTOM I USŁUGOM W WOJEWÓDZTWIE.
materiał Echa Dnia>>
szlaczek SMYK


NASZE PRZEDSZKOLE ODWIEDZIŁ WALDEMAR MIKSA - OGÓLNOPOLSKI KOORDYNATOR PROGRAMU POWSZECHNEJ DWUJĘZYCZNOŚCI "DWUJĘZYCZNE DZIECI".


szlaczek SMYK


NASZE PRZEDSZKOLAKI ZAJĘŁY I I II MIEJSCE W V MIĘDZYPRZEDSZKOLNYM KONKURSIE PIEŚNI I PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ "POLSKA ŻYJE W NAS".


szlaczek SMYK


NASZE SMYKI WZIĘŁY UDZIAŁ W PRZEDSZKOLNYCH OBCHODACH ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI. W KINIE ETIUDA JAK CO ROKU ZGROMADZILI SIĘ NAJMŁODSI ZE WSZYSTKICH OSTROWIECKICH PRZEDSZKOLI, BY WSPÓLNIE PIELĘGNOWAĆ TRADYCJE PATRIOTYCZNE.
materiał Lokalna.TV>>


szlaczek SMYK


NASZA KADRA WZIĘŁA UDZIAŁ W KONFERENCJI INAUGURUJĄCEJ PROJEKT "NAUCZANIE DWUJĘZYCZNE" ZORGANIZOWANEJ PRZEZ ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI. SPOTKANIE BYŁO RÓWNIEŻ OKAZJĄ DO PODZIELENIA SIĘ DOŚWIADCZENIAMI Z BLISKO TRZECH LAT DZIAŁAŃ DWUJĘZYCZNYCH W NASZYM PRZEDSZKOLU.


szlaczek SMYK


ROZSTRZYGNĘLIŚMY IX MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY. TEGOROCZNY TEMAT "MARZĘ O..." ZAINTERESOWAŁ 38 MALUCHÓW Z OSTROWIECKICH PRZEDSZKOLI. WSZYSTKIM LAUREATOM SERDECZNIE GRATULUJEMY!


szlaczek SMYK


W TYM ROKU ŚWIATOWY DZIEŃ ORIGAMI SPĘDZILIŚMY Z WYJĄTKOWYM GOŚCIEM! SZTUKĘ SKŁADANIA PAPIERU PRZYBLIŻYŁA NAM  POCHODZĄCA Z JAPONII AKIKO SOBOCIŃSKA.


szlaczek SMYK


Z OKAZJI MIĘDZYNARODOWEGO DNIA PLUSZOWEGO MISIA BIERZEMY UDZIAŁ W AKCJI "DZIECI-DZIECIOM" ORGANIZOWANEJ PRZEZ FUNDACJĘ SPEŁNIONYCH MARZEŃ. ZBIÓRKA NOWYCH MASKOTEK, GIER I LALEK DEDYKOWANA JEST DZIECIĘCYM PACJENTOM ODDZIAŁU ONKOLOGII I HEMATAOLOGII W WSZ Z KIELCACH.szlaczek SMYK


"NIKT NIE RODZI SIĘ CZYTELNIKIEM, CZYTELNIKA TRZEBA WYCHOWAĆ" - UCZNIOWIE NASZYCH SZKÓŁ PONOWNIE WŁĄCZYLI SIĘ W AKCJĘ CZYTANIA MŁODSZYM KOLEGOM I KOLEŻANKOM.


szlaczek SMYK


KUBUŚ PUCHATEK SKOŃCZYŁ 91 LAT. ATRAKCJĄ DLA SMYKÓW BYŁO PUCHATKOWE PRZYJĘCIE I ZABAWY Z SOLENIZANTEM, KTÓRY ODWIEDZIŁ NASZE PRZEDSZKOLE.


szlaczek SMYK


PISANIE TRADYCYJNYCH POCZTÓWEK ODCHODZI W NIEPAMIĘĆ DLATEGO NASZE SMYKI WŁĄCZAJĄ SIĘ W OGÓLNOPOLSKĄ AKCJĘ "POCZTÓWKOWE PRZEDSZKOLE". GŁÓWNYM CELEM JEST NAWIĄZANIE KONTAKTU Z PLACÓWKAMI Z CAŁEJ POLSKI, A PRZY OKAZJI PRZYBLIŻENIE POCZTOWEJ MAPY POLSKI.


szlaczek SMYK


ROZPOCZĘLIŚMY III OSTATNI ETAP ROZBUDOWY NASZEJ SZKOŁY. NA POWIERZCHNI OK. 1000 M. KW. POWSTANIE ZAPLECZE SPORTOWE OBEJMUJĄCE M. IN. SALĘ GIMNASTYCZNĄ, SALKĘ DO FITNESU I BOISKO WIELOFUNKCYJNE.


szlaczek SMYK


UCZNIOWIE KLASY IV WYSZLI Z INICJATYWĄ NAUCZENIA SMYKÓW SKŁADANIA SAMOLOTÓW Z PAPIERU. WSPÓLNE ZAJĘCIA BYŁY TWÓRCZĄ PRZYGODĄ I CZASEM POGŁĘBIENIA WIĘZI MIĘDZY MŁODSZYMI I STARSZYMI.


szlaczek SMYK


BIERZEMY UDZIAŁ W UROCZYSTOŚCI Z OKAZJI OGÓLNOPOLSKIEGO DNIA PRZEDSZKOLAKA. BYŁY ŻYCZENIA, DUŻO UŚMIECHU, WSPÓLNIE ODŚPIEWANY HYMN I ŁĄCZĄCA POKOLENIA BAJKA O PSZCZÓŁCE MAI.
materiał Ostrowiec.News>>


szlaczek SMYK

 

 

 

NASZE SMYKI PRZYŁĄCZYŁY SIĘ DO OBCHODÓW MIĘDZYNARODOWEGO DNIA KROPKI I TYM SAMYM ZNALAZŁY SIĘ POŚRÓD MILIONÓW KROPKOWICZÓW Z CAŁEGO ŚWIATA! ZABAWY Z KROPKAMI W ROLI GŁÓWNEJ UMILIŁY ŚWIĘTO DZIECIĘCEJ KREATYWNOŚCI.


szlaczek SMYK
 

RODZINNIE, SŁONECZNIE I PLENEROWO ROZPOCZĘLIŚMY NOWY ROK W NASZYM PRZEDSZKOLU!


szlaczek SMYK
 

 

NASZE PRZEDSZKOLE JAKO PIERWSZE W WOJEWÓDZTWIE PRZYSTĄPIŁO DO PROGRAMU POWSZECHNEJ DWUJĘZYCZNOŚCI, KTÓRY WYKORZYSTUJE NATURALNĄ METODĘ PRZYSWAJANIA JĘZYKA ANGIELSKIEGO WE WCZESNYM DZIECIŃSTWIE RÓWNOLEGLE DO JĘZYKA OJCZYSTEGO. JEST TO SPECJALNIE WYKREOWANY ŚWIAT BOHATERÓW, PIOSENEK, FILMÓW ANIMOWANYCH ORAZ PRZYGOTOWANYCH NA TEJ PODSTAWIE ZABAW JĘZYKOWO-MUZYCZNO-RUCHOWYCH. AUTORSKIE SERIE EDUKACYJNE: „BABY BEETLES” I „TOM AND KERI” W FORMIE SPIRALI JĘZYKOWEJ WPROWADZAJĄ ROZPOZNAWANE I ROZUMIANE W KONTEKŚCIE SŁOWA I ZWROTY DOSTOSOWUJĄC WSZYSTKO DO TYPOWYCH DLA DZIECKA W DANYM WIEKU MOŻLIWOŚCI I ZAINTERESOWAŃ.  CO WAŻNE W DZIAŁANIA ZWIĄZANE Z REALIZACJĄ PROGRAMU WŁĄCZAJĄ  SIĘ NIE TYLKO ANGLIŚCI, ALE RÓWNIEŻ NAUCZYCIELE EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ I RODZICE, DZIĘKI CZEMU JEST BARDZO EFEKTYWNY.
więcej informacji>>
szlaczek SMYK
 

ZABAWY Z DAWNYCH CZASÓW PRZYNIOSŁY MNÓSTWO RADOŚCI DZIECIOM I KADRZE, KTÓRA MIAŁA OKAZJĘ PODZIELIĆ SIĘ Z NASZYMI SMYKAMI WSPOMNIENIAMI Z DZIECIŃSTWA. PROPOZYCJA PRZEDSZKOLNEGO BIWAKU RÓWNIEŻ OKAZAŁA SIĘ STRZAŁEM W DZIESIĄTKĘ.
materiał Lokalna.TV>>


szlaczek SMYK
 


DO NASZEGO OGRODU PRZYJECHAŁA MOBILNA BIBLIOTEKA - PEŁNA KSIĄŻEK DLA DZIECI RIKSZA STWORZONA PRZEZ SEBASTIANA MAJEWSKIEGO Z BBS BIKE.
materiał Lokalna.TV>>


szlaczek SMYK

 

TEGOROCZNE WAKACJE MINĘŁY POD ZNAKIEM WIELU PLENEROWYCH ATRAKCJI. ULUBIONYMI OKAZAŁY SIĘ ZABAWY Z DAWNYCH LAT, PRZEDSZKOLNY BIWAK I WODNE SZALEŃSTWA.


szlaczek SMYK
 
 

NASI "ZERÓWKOWICZE" WYSTĄPILI W PRZEGLĄDZIE TEATRZYKÓW PRZEDSZKOLNYCH ORGANIZOWANYM PRZEZ MIEJSKĄ BIBLIOTEKĘ PUBLICZNĄ.
materiał Lokalna.TV>>


szlaczek SMYK
 
 

CYKL ZAJĘĆ OTWARTYCH Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO, PODSUMOWUJĄCYCH TEGOROCZNĄ PRACĘ W RAMACH NASZEGO PROGRAMU EDUKACJI DWUJĘZYCZNEJ ZA NAMI, CHOĆ NIE OZNACZA TO ŻADNEJ PRZERWY. PRACUJEMY DALEJ I W WAKACJE RÓWNIEŻ DWUJĘZYCZNIE!


szlaczek SMYK