Facebook Gimnazjum


Z dużą troską i starannością dokonaliśmy wyboru zespołu uczącego. Obok młodych nauczycieli naszą szkołę współtworzą doświadczeni pedagodzy. Przy doborze kadry uwzględniamy przede wszystkim powołanie do zawodu, wykształcenie, dotychczasowe osiągnięcia, kulturę osobistą, opinię środowiska oraz otwartość na rozwiązania nowatorskie.

Kompetencja, entuzjazm do pracy i chęć ciągłego rozwoju naszych nauczycieli są gwarancją wysokiego poziomu nauczania, a istotą ich codziennej pracy jest bycie dla uczniów autorytetem, partnerem i przyjacielem.

Nasz zespół tworzą oddani pracy profesjonaliści, osoby kompetentne i wymagające, a przy tym serdeczne, lubiane przez uczniów, szanowane przez rodziców.


Dyrektor szkoły - dr n. hum. Kinga Wnuk

Wicedyrektor ds. dydaktyczno wychowawczych - mgr Halina Sendys

Koordynator ds. projektów międzynarodowych i edukacji dwujęzycznej - mgr Edyta Jakubczyk


J. polski -
mgr Alina Bek, mgr Ewa Stępień, mgr Katarzyna Bryła

Matematyka - mgr Beata Okręt, mgr Agnieszka Stajek, mgr Grażyna Janik

J. angielski - mgr Edyta Jakubczyk, mgr Edyta Dąda, mgr Łukasz Łuczak

J. hiszpański - mgr Beata Glebowicz, mgr Agnieszka Kaptur, mgr Patrycja Kosmacińska

J. niemiecki - mgr Agata Pocheć

Historia, WOS - mgr Piotr Kiljański, mgr Dariusz Grabowski

Geografia - mgr Anna Lenart

Biologia - mgr Edyta Czarnecka

Fizyka - mgr Bożena Filipczak

Chemia -
mgr Danuta Floras

Informatyka / robotyka - mgr Jacek Kuflikowski

Plastyka, zaj. artystyczne - mgr Marcin Jedlikowski

Muzyka, zaj. artystyczne - mgr Małgorzata Banasik

Technika - mgr Milena Bełczewska-Domagała

Wf - mgr Małgorzata Szczepańska, mgr Jacek Dziewit. mgr Zbigniew Stępień (tenis ziemny)

Etyka - mgr Piotr Kiljański

Edukacja dla bezpieczeństwa - mgr Agnieszka Stefańska

Koło polonistyczne - mgr Alina Bek, mgr Ewa Stępień, mgr Katarzyna Bryła

Koło języka angielskiego "business english"/PTE - mgr Edyta Dąda

Koło języka niemieckiego - mgr Agata Pocheć

Koło matematyczne - mgr Agnieszka Stajek, mgr Zuzanna Przysucha

Koło fizyczne - mgr Bożena Filipczak

Koło chemiczne - mgr Danuta Floras

Koło historyczne - mgr Piotr Kiljański

Koło biologiczno-geograficzne - mgr Edyta Czarnecka / mgr Anna Lenart

Koło fotograficzne - Andrzej Łada

Koło filmowe - mgr Wojciech Szymański

Joga - mgr Żaneta Fiszer

Szachy - Marek Rega

Pedagog - mgr Katarzyna Chałupczak

Nauczyciel wspierający - mgr Aneta Gianni

 
Koordynatorzy szkolnych projektów:

Akademia Kreatywności - szkoła podstawowa, gimnazjum (projekt z obszaru działań teatralnych, twórczych i inteligencji emocjonalnej) - mgr Aneta Jary, mgr Ewa Stępień, mgr Katarzyna Chałupczak, mgr Marcin Jedlikowski

Akademia Sukcesu - gimnazjum, liceum (projekt z obszaru kompetencji społecznych i obywatelskich) - mgr Agata Pocheć

Akademia Wolontariatu - szkoła podstawowa, gimnazjum i liceum (projekt z obszaru zaangażowania społecznego) - mgr Katarzyna Chałupczak

Akademia Współpracy - szkoła podstawowa, gimnazjum i liceum (projekt dedykowany współpracy rodziców ze szkołą) - mgr Katarzyna Chałupczak