Jesteśmy entuzjastami edukacji. Zapraszamy.

O Przedszkolu

Nasze przedszkole jest placówką o profilu edukacyjno-językowym z autorskim programem nauczania języka angielskiego. Zostaliśmy wyróżnieni „Certyfikatem Jakości Krajowego Forum Oświaty Niepublicznej”, który jest przyznawany najlepszym placówkom oświatowym w Polsce jako potwierdzenie wysokich standardów nauczania i wychowania. Jesteśmy również drugą w Polsce placówką ekspercką Międzynarodowego Programu Powszechnej Dwujęzyczności „Dwujęzyczne Dzieci” / „Bilingual Future”.

Realizujemy podstawę programową określoną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz cele i zadania wyszczególnione w Ustawie o systemie oświaty i w przepisach wydanych na jej podstawie. Nasz program dostosowany do każdej grupy wiekowej, wzbogacony jest o rozwiązania nowatorskie, których treści pozwalają na kreatywne kształtowanie osobowości dziecka, realizację jego potrzeb, zainteresowań i uzdolnień.

Współpracujemy z rodzicami i zależy nam, by współtworzyli nasze przedszkole w myśl motto naszej placówki: „Wspólnie tworzymy szczęśliwe dzieciństwo naszych Smyków”. Jesteśmy otwarci na wszelkie rady, pomysły, uwagi i spostrzeżenia. Nie stoimy w miejscu, z radością zmieniamy się i rozwijamy dla dobra Naszych Smyków.

Edukacja Kinga Wnuk, Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Henryka Sienkiewicza 65, tel.: 41 262 83 20, e-mail: kontakt@edukacja.org.pl