Rok szkolny 2005/2006
Nasze przedszkole przystąpiło do ogólnopolskiego programu „ATP – tenis gram, bo lubię”.
Nasze przedszkole otrzymało wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Innowator roku 2006” organizowanym przez Europejskie Centrum Wspierania Nauczycieli jako „Innowacyjna Placówka Niepubliczna”.



