Wydarzenia

Rok szkolny 2007/2008

Nasze przedszkole w ramach konferencji „Edukacja przedszkolna XXI wieku” na XIV Targach Edukacyjnych w Kielcach prowadziło wspólnie z firmą Agraf trzy panele warsztatów dla dzieci, rodziców i nauczycieli. Warsztaty pt.”Podróże małe i duże” miały na celu prezentację możliwości zastosowania tablicy multimedialnej w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym.

O naszym przedszkolu napisano na stronie Świętokrzyskiego Kuratorium Oświaty
www.kuratorium.kielce.pl

Nasze przedszkole podpisało umowę partnerską ze stowarzyszeniem „Przyjazna Szkoła” – organizatorem akcji „1% dla przedszkola twojego dziecka”. Partnerem strategicznym akcji jest m.in. Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Nasze przedszkole odwiedziła pani Małgorzata Muzoł – Świętokrzyski Kurator Oświaty.

1.09.2008 r. – Mamy 5. lat!!! 1. września minęło 5 lat od czasu założenia naszego przedszkola. Przez te lata z pasją tworzyliśmy wszechstronne i radosne miejsce rozwoju naszych Smyków. I ciągle – dla nich właśnie – doskonalimy się i rozwijamy.

Edukacja Kinga Wnuk, Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Henryka Sienkiewicza 65, tel.: 41 262 83 20, e-mail: kontakt@edukacja.org.pl