Rok szkolny 2007/2008
Nasze przedszkole w ramach konferencji „Edukacja przedszkolna XXI wieku” na XIV Targach Edukacyjnych w Kielcach prowadziło wspólnie z firmą Agraf trzy panele warsztatów dla dzieci, rodziców i nauczycieli. Warsztaty pt.”Podróże małe i duże” miały na celu prezentację możliwości zastosowania tablicy multimedialnej w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym.
O naszym przedszkolu napisano na stronie Świętokrzyskiego Kuratorium Oświaty
www.kuratorium.kielce.pl
Nasze przedszkole podpisało umowę partnerską ze stowarzyszeniem „Przyjazna Szkoła” – organizatorem akcji „1% dla przedszkola twojego dziecka”. Partnerem strategicznym akcji jest m.in. Ministerstwo Edukacji Narodowej.
Nasze przedszkole odwiedziła pani Małgorzata Muzoł – Świętokrzyski Kurator Oświaty.
1.09.2008 r. – Mamy 5. lat!!! 1. września minęło 5 lat od czasu założenia naszego przedszkola. Przez te lata z pasją tworzyliśmy wszechstronne i radosne miejsce rozwoju naszych Smyków. I ciągle – dla nich właśnie – doskonalimy się i rozwijamy.



