Rok szkolny 2010/2011
Wspólnie z Klubem Szachowym „Hetman” zorganizowaliśmy pierwszy w naszym mieście I Przedszkolny Mini Turniej Szachowy.
materiał Echa Dnia>>
Nasze przedszkole zajęło II miejsce w Międzyprzedszkolnym Konkursie Wiedzy Ekologicznej.
Dyrektor naszego przedszkola został członkiem zarządu Krajowego Forum Oświaty Niepublicznej.
Do cyklu bezpłatnych badań naszych przedszkolaków prowadzonego w ramach Programu Profilaktyki Zdrowotnej zostało dołączone „Pilotażowe badanie psychologiczne 6-latków określające poziom funkcji percepcyjno-motorycznych”, które leżą u podstaw nauki pisania i czytania, realizowane we współpracy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną.


