Rok szkolny 2011/2012
Pierwsza noc w przedszkolu – nasi absolwenci żegnają przedszkole pełną atrakcji nocą w przedszkolu połączoną m.in. z grillem, poszukiwaniem skarbu, piżamowym party, wieczorem kinowym, nocnym czytaniem bajek i mnóstwem innych wrażeń.
Nasi „zerówkowicze” zajęli I miejsce w Sportowej Olimpiadzie Przedszkolaków.
Nasze przedszkolaki otrzymały wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim.
Uruchomiliśmy nową funkcję w serwisie e-Rodzice – newsletter. Od tej pory wszystkie najważniejsze informacje nasi rodzice otrzymują drogą mailową.
Nasze przedszkole odwiedził pan Marek Hoffman – współtwórca Akademii Nauki.
Przedszkolaki z grupy III zdobyły wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Anioły są wśród nas.”
Rozstrzygnęliśmy III Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny. Tegoroczny temat – „Moja ulubiona zabawka.” Na konkurs napłynęło 48 prac w dwóch kategoriach wiekowych.
Nasze przedszkole odwiedził Poseł na Sejm RP pan Jarosław Górczyński.




