Rok szkolny 2012/2013
Nagrywamy film o wakacjach w naszym przedszkolu.
materiał Ostrowiec.TV>>
Nasze przedszkolaki zajęły I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Wiosenne kwiaty” w kategorii wiekowej 3, 4-latki.
W trakcie II Przedszkolnego Turnieju Szachowego aż sześciu przedszkolaków wypełniło normy na kategorie szachowe.
Nasze przedszkole zorganizowało IV Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny. Tegoroczny temat – „Moja ulubiona pora roku.” Na konkurs napłynęło 33 prace. Gościem na uroczystości rozstrzygnięcia konkursu była pani Bożena Sergiel – artysta plastyk.


