ROK 2003/2004
IMPREZA POWITALNA

PIKNIK POD HASŁEM „PIJ MLEKO BĘDZIESZ ZDROWY”




TEATRZYK PT. „CZTERY MILE ZA PIEC”





SPOTKANIE Z PANEM LEŚNICZYM





SPOTKANIE Z KUBUSIEM PUCHATKIEM

ŚWIĘTA, ŚWIĘTA…


NASZA WIGILIA

DZIEŃ BABCI I DZIADKA


BAŚNIOWY BAL KARNAWAŁOWY


ZABAWA Z MYSZKĄ MIKI

SPOTKANIE Z GRZEGORZEM KASDEPKE

ZAJĘCIA OTWARTE

POKAZ JUDO

ŚWIĘTO MAMY


TEATRZYK PT. „LEŚNY BAL”

WIELKA NIESPODZIANKA NA DZIEŃ DZIECKA

MECZ PIŁKI NOŻNEJ RODZICE VS. PIŁKARZE

WYCIECZKA DO BAŁTOWA


DZIEŃ TATY


WAKACJE




