ROK SZKOLNY 2004/2005
ROZPOCZĘLIŚMY NOWY ROK PRZEDSZKOLNY


TEATRZYK PT. ,, ZA SIEDMIOMA GÓRAMI…”

SPACER DO PARKU

JESIENNE ZABAWY W OGRODZIE

SPOTKANIE Z POLICYJNYM PSEM AKO

ANDRZEJKI

PO WIZYCIE ŚW. MIKOŁAJA

CYRK W PRZEDSZKOLU

JASEŁKA

KULIG

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

ZIMOWE BUDOWLE

NA WYSTAWIE PRAC OSTROWIECKICH ARTYSTÓW

PRACE NASZYCH SMYKÓW POD KIERUNKIEM
ARTYSTY PLASTYKA KRZYSZTOFA CIOKA

PRZEGLĄD BAŚNI ANDERSENA

SPOTKANIE Z MISTRZYNIĄ

WIZYTA W STRAŻY POŻARNEJ

PIKNIK RODZINNY

W PARKU JURAJSKIM

POŻEGNANIE PIERWSZYCH ABSOLWENTÓW



