Jesteśmy entuzjastami edukacji. Zapraszamy.

O Liceum

Nasza szkoła to SZKOŁA pozytywnych emocji, bezpieczna, przyjazna i nowoczesna. SZKOŁA, która zapewnia wysoki poziom edukacji i rzetelnie przygotowuje swoich uczniów do kolejnych etapów kształcenia, likwidując jednocześnie konieczność uzupełniania wiedzy w ramach korepetycji czy kursów językowych.

SZKOŁA, która gwarantuje ciągłość i spójność edukacyjną na wszystkich poziomach nauczania. SZKOŁA, w której nietuzinkowe wnętrza oraz serdeczna atmosfera sprzyjają twórczej edukacji.

Naszym priorytetem obok wysokiego poziomu nauczania jest wszechstronny rozwój i dobre wychowanie. Podejmujemy szereg wartościowych inicjatyw, realizujemy różnorodne projekty, dbamy o rozwój kompetencji językowych, społecznych i obywatelskich oraz tak ważną w dzisiejszych czasach postawę zaangażowania społecznego.

Jesteśmy otwarci na każde działanie, które służy szkolnej społeczności, a przy tym z radością zmieniamy się i rozwijamy dla naszych uczniów – aktywnych, mądrych i otwartych na świat młodych ludzi, którzy znają siłę marzeń i wiedzą, że można „sięgać do gwiazd”.

Edukacja Kinga Wnuk, Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Henryka Sienkiewicza 65, tel.: 41 262 83 20, e-mail: kontakt@edukacja.org.pl